Special Endurance Event – 4h on Monza – Multiclass

Datum / čas
9. 10. 2021
19:00 - 23:30

Kategorie

Special Endurance Event - 4h on Monza - Multiclass

 

Máme tu výzvu pre všetkých závodníkov. Zaregistrujte sa do Špeciálného Endurance závodu a ukážte svoju vytrvalostné schopnosti vo 4 hodiny trvajúcom závode.

Budeme závodiť s dvomi kategoriami vozov: LMP1 a GT3

Každá kategoria bude bodovaná samozrejme samostatne.

Pre účasť v šampionáte je podmienkou verejná IP adresa.

Registrujte sa dole v události. Do komentára napíšte Vašu preferovanú kategoriu LMP1, alebo GT3 + auto z dostupných možností.

Základní informace:

  • Datum závodu: 09.10.2021
  • Založení Lobby: 18:30
  • Start kvalifikace: 19:00
  • Trvání kvalifikace: 15 min + dojazd 180 sekund
  • Trvání závodu: 4 hodiny + dojazd 180 sekund
  • Admin lobby: DadisCZE – Admina je nutné mít v přátelich pro možnost vstupu do Lobby!

Parametry závodu:

  • Trať: Autodromo Nazionale Monza (bez šikan)
  • Čas na trati: 19:30 jasno
  • Auto:
    • LMP 1 (6 jazdcov)
      • Toyota TS 050 hybrid “16” (514 hp, 796 Kg)
      • Audi R18 “16” (534 hp, 796 Kg)
      • Porsche 919 Hybrid “16” (543 hp, 796 Kg)
    • GT3 (9 jazdcov)
      • BMW M6 GT3 Walcenhorst “16” (705 Hp, 1092 Kg)
      • BMW M3 GT “11” (700Hp, 1095 Kg)
      • Ferrari 458 italia GT3 “13” (704 hp, 1093 Kg)
      • Porsche 911 RSR(991) “17” (703hp, 1093 Kg)
      • Aston Martin V12 Vantage GT3 “12” (701Hp, 1100 Kg)
  • Spotřeba pneu: 3x
  • Spotřeba paliva: 3x
  • Pneumatiky: ZT, ZS, ZM, ZSM
  • Start: S kontrolou ulítlého startu
  • Poškození: Zapnuto (Težké)
  • Rovnováha výkonu: bez omezení
  • Minimálna hmotnosť: bez omezení
  • Penalizace za zkrácení: Přísná
  • Pravidla vlajek: Zapnuto
  • Kontrola stability: Vypnuta
  • Kontrola trakce: Vypnuta
  • ABS: Povoleno
  • Setup (ladení): Vypnuto

Pro diskusi můžete využít naše kanály:


Přidat do kalendáře:
0

Rezervace

Tato událost je již plně obsazena.

Seznam registrovaných účastníků:

  • Pavel Kralicek
  • Petr Nezhyba
  • Jiri Pfeffer
  • Zdeněk Fefrčík
  • Vladimír Kappel
  • Martin Koumal
  • Petr Flaks
  • Tomáš Kux
  • Bedřich Mareček
  • Andrej Korec
  • Ladislav Benešovský
  • Robert Lapsansky
  • Milan Adámek
  • Simon Barth
  • Lukáš Kux

Seznam účastníku čekajících na schválení: